Новина

ДП Чернігівський лісгосп


ВИРОЩУВАННЯ ДЕКОРАТИВНОГО САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ

На ДП «Чернігівське лісове господарство» значна увага приділяється вирощуванню декоративного садивного матеріалу. Відповідно структурні підрозділи підприємства ефективно впроваджують цей напрям діяльності.

У Березнянському лісництві ввели в експлуатацію теплиці по вирощуванню декоративного садивного матеріалу ще у 2016 році. «Це велика кропітка робота наших спеціалістів з використанням ефективних технологій та створення оптимальних умов для вирощування, стійкого до місцевих умов садивного матеріалу. У червні – методом живцювання висаджуються  рослини із якісного посадкового матеріалу в підготовлені ємкості, далі – підтримуємо відповідну температуру, боремося із бур’янами та шкідниками аж до формування відповідних розмірів.» - розповідає лісничий Березнянського лісництва Андрій Корогод.

Створення і вирощування довговічних, високопродуктивних та біологічно стійких лісових, садово-паркових, полезахисних та інших видів штучних насаджень і вирощування та реалізація декоративного посадкового матеріалу є одним із завдань лісового господарства.

Декоративні вічнозелені дерева та кущі вдало розташовують поблизу різних підприємств, організацій, приватних будинках чи для дизайну, озеленення чи благоустрою територій.  «До нас в лісівництво приїздять люди і обирають відповідний садивний матеріал для своїх цілей. Про те, як доглядати за рослинами після пересадки наші спеціалісти завжди розкажуть,» - говорить Андрій Корогод.

Найбільшою популярністю для декоративного озеленення користуються такі рослини – туя колоновидна, туя вересоподібна, самшит вічнозелений, ялиця біла, ялина європейська тощо. Та в лісівництві вирощують не лише хвойні, а й листяні породи – липа і береза.

Запрошуємо усіх, хто бажає прикрасити свій двір чи прилеглу територію якісними та цікавими деревами і кущами, звертатися до ДП «Чернігівське лісове господарство» чи місцевих лісництв. Сьогодні на ринку представлені саджанці переважно іноземного походження, а наш вітчизняний садивний матеріал вже пристосований до місцевих кліматичних умов та є більш доступний.

Прес-служба ДП «Чернігівське лісове господарство»


Файл для перегляду:
DSC_0250.jpg2.6 M
DSC_0272.jpg1.3 M
DSC_0275.jpg2.7 M
DSC_0295.jpg3.5 M
DSC_0303.jpg1.6 M
DSC_0312.jpg3.0 M
DSC_0318.jpg3.0 M
DSC_0320.jpg4.3 M

Останні новини