Новина

ДП Чернігівський лісгосп


Ялинкова кампанія на завершенні - попереду підготовка до нового сезону

Навіть незважаючи на карантинні умови святковий настрій має бути у кожному будинку. Вже традиційно одним із головних символів під час Нового року та Різдва є прикрашена ошатна ялинка чи сосна. І навіть жоден скептик не буде заперечувати, свіжозрізана лісова красуня не замінить штучне дерево.
Новорічні та різдвяні свята продовжуються, а чернігівські лісівники вже підсумовують результати ялинкової кампанії.
У Державному підприємстві «Чернігівське лісове господарство» реалізували 2 117 хвойних дерев. Перевиконали план із реалізації більш, ніж у два рази. У минулому році продали майже 1500 шт.
За продаж новорічних дерев підприємство отримало майже 262 000 грн. Виручені кошти підуть на розвиток лісового господарства.
Ялинки і сосни реалізували у господарствах підприємства, зокрема, безпосередньо у Славутицькому, Березнянському та Красилівскому лісництвах. Роздрібна ціна за одне новорічне деревце стартувала від 120 грн, оптова торгівля – від 80 грн.
Задля охорони хвойних насаджень лісівниками проведено ряд заходів з недопущення незаконної заготівлі та торгівлі новорічними ялинками. Завдяки вжитим заходам з охорони хвойних насаджень у період новорічно-різдвяних свят державною лісовою охороною підприємства проведено - 98 рейдів, під час яких вилучено - 877 новорічних ялинок. Загальна сума збитків заподіяних лісовому господарстві - 455 084 грн.
У підсумку можна стверджувати - ялинкова кампанія пройшла організовано, адже головною метою у лісівників було забезпечення наших мешканців новорічними красунями і тим самим принести їм радість свята та хороший настрій у новому 2021 році.
За інформацією ДП «Чернігівський лісгосп»