Новина

ДП Чернігівський лісгосп


ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ОУЛМГ ПРОВЕЛА ОСТАННЄ ЦЬОГОРІЧНЕ ЗАСІДАННЯ

26 грудня 2019 року відбулося чергове засідання громадської ради при Чернігівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Присутніми на установчих зборах були дев’ять членів громадської ради з одинадцяти та представники Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, а саме заступник начальника управління Олександр Жук, заступник начальника управління Володимир Єленич, головний спеціаліст-юрисконсульт Оксана Темнюк.

Юрисконсульт ДП "Чернігівський лісгосп" Олександр Рудь взяв участь у засіданні громадської ради.

За результатами обговорення та голосування на засіданні була розглянута діяльність громадської ради за 2019 рік та затверджений орієнтований план роботи громадської ради на 2020 рік.

Також було прийнято рішення провести наступне засідання громадської ради в другій половині січня 2020 року з метою корегування плану роботи та розгляду проектів звернень громадської ради до Чернігівської обласної ради щодо внесення змін до екологічного фонду та до вищих органів державної влади – з проблемних питань у галузі ведення лісового та мисливського господарства.

 Оксана Темнюк, Чернігівське ОУЛМГ


Останні новини

ВТРАТА
22.07.2022